Магия Таро

У загальному сенсі – талісман, амулет або оберіг – несуть у собі схожі функції. Це – магічний предмет, тварина чи рослина, завданням якого є захист чи підживлення енергією його власника. Також амулет чи талісман можуть бути збільшення сили та ефективності магічних впливів носія. Ще амулети служать символами, що приносять удачу, можуть попередити власника про небезпеку, використовуватися з лікувальною метою і покращувати самопочуття. Але є важливий нюанс, талісман або амулет, не налаштований на свого носія, є серйозною загрозою, так само як і чужі обереги або амулети. !!!!

Амулет пов’язує воєдино носія та творця. Прийнято вважати, що людина, яка створила талісман, може надати допомогу його носію віддалено, або “почути” його поклик. Зазвичай обереги чи талісмани робляться на конкретну ситуацію чи небезпеку. Тобто, талісман, створений для захисту від пожежі, захистить носія при пожежі, але він буде безсилий, якщо людина тонутиме.

Вчені та дослідники все сильніше переконуються, що віра наших предків у лікувальні та магічні властивості каміння, це не шарлатанство, а знання. Стародавні люди, які мали тісний зв’язок із природою, і живучи з нею в повній гармонії, вміли витягувати з різних каменів та мінералів життєву (магічну) силу та здоров’я.

За допомогою магічних та лікувальних властивостей каміння та мінералів древні цілителі успішно знімали біль, лікували запалення м’яких тканин, і навіть, за допомогою впливу на біологічно активні точки людського тіла лікували серйозні захворювання.

У Стародавній Індії, що працюють за системою “Аюрведа” цілителі, для омолоджування та оздоровлення організму, а також для підзарядки енергетичних центрів тіла (чакр) досі застосовують каміння з лікувальними та магічними властивостями. Йоги успішно довели, що за допомогою каменів можна зарядити та зміцнити захисну ауру та вберегти людину від негативних полів та випромінювань, негативних впливів (наприклад: “пристріт” і “псування”).

Як носити талісмани та амулети

 

Коли в житті щось не ладнається, одні рятуються відвертими бесідами з друзями, інші витрачають шалені гроші на візити до екстрасенсів. І лише деякі з вас обзаводяться особистим амулетом або талісманом. Людина приходить у світ духовно самодостатнім. Йому не потрібний додатковий захист від чорних сил – він захищений небом. Однак з першим зітханням дитина вступає вскладні відносини з навколишнім світом, який не завжди налаштований дружньо. А небесний захист, хоч як сумно, часом може слабшати. Саме у такі моменти ми шукаємо підтримку ззовні. І все ж ні за яких обставин інші люди не зможуть упоратися з нашими внутрішніми проблемами. І тут є рятівний компроміс. Ми «витягуємо» із зовнішнього світу якийсь предмет, робимо його своїм продовженням та змушуємо працювати на нас. Нічого краще за амулет або талісман для цієї мети не придумаєш.

У перекладі з латинської «амулет» означає – «що дає силу». Ось чому сильній людині не потрібно шукати захист на стороні. Придивіться до людей. Людина, яка відчуває в собі силу, зазвичай не носить прикрас і практично ні про що не переймається. Він сам собі (а часом і іншим) – і амулет, і талісман.

Але не всім пощастило народитися сильними, тому багатьом з нас потрібний свій амулет, який допоможе зберегти щастя, отримане від неба при народженні. Амулет діє як підтримка. Його не можна виставляти напоказ. Найсильніший амулет – натільний хрестик.

Зовсім інша річ – талісман. Він виконує наші бажання і допомагає досягати поставленої мети. На його роль теж підійде будь-який предмет, але належним чином і в потрібний час заряджений. Для зарядки талісмана я вибираю день, годину і хвилину, щоб підключити його до тих космічних сил, допомоги та сприяння яких ми потребуємо.

Талісман не можна ховати, він має бути на увазі. Найбільш потужні талісмани виходять з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, тому що вони безпосередньо пов’язані з космосом і зірками. Ефективність талісмана багаторазово посилюється, якщо носити його у потрібному місці.

З приводу очікувань від амулетів…


Якщо у вас проблема застаріла (наприклад, останні десять років катастрофічно не складалося особисте/фінансове життя), то не варто чекати, що за місяць ситуація кардинально зміниться. Якщо ви все життя сиділи на низькій зарплаті, то грошові амулети працюватимуть на поступове збільшення, а не на казкове збагачення.
Також амулети практично марні у ситуації, коли «лікувати пізно, різати треба». Наприклад, якщо чоловік уже пішов, то амулетом його не повернути, потрібен цілий комплекс заходів на ситуацію.

Вкрай бажано не давати свої особисті амулети в руки іншим людям покрутити-помацати-поцікавитися. Не треба. Знаюча людина сама руки не потягне, цікавим носа пхати ні до чого, а чужа заздрість штука отруйна. Бувало, що після такого амулети губилися чи ламалися. Так, захист на будь-якому амулеті зазвичай є, але уважність ніколи не буває зайвою.

Якщо амулет схотілося зняти, руки самі потяглися — знімайте. Потім одягнете. Зазвичай це говорить про те, що ситуація, з якою доведеться зіткнутися, має на увазі дещо інші налаштування, ніж ті, що дає амулет.
Якщо ви займаєтеся практиками, то можете відчувати, що енергія амулету входить у дисонанс із тим, що ви збираєтеся робити чи робите. Наприклад, у шаманські подорожі ходити краще без усього того, що не стосується безпосередньо поточного завдання.

Коли амулети губляться чи ламаються, найчастіше це означає, що свій ліміт вони вже вичерпали. Або ви зіткнулися з такою ситуацією, коли амулет взяв на себе весь удар.
У мене була ситуація в житті, коли після спілкування з однією поганою людиною обережне кільце із сердоліка на пальці просто луснуло.
Що з такими амулетами робити: або закопати, або спалити, або викинути в проточну воду (річку, наприклад). Є ще варіант, коли амулет розбирається на запчастини (наприклад, камені виймаються і очищаються, метал переплавляється), але робити це має людина, що вміє.

Зв'язатися зі мною Ви можете за телефоном