Магия Таро

Чищення

Чистками називається зняття негативних програм із поля людини.

Негативніше програми я умовно поділяю на два види: легені (побутовий соціальний негатив) і важкі (прокляття, у тому числі родові, псування, привороти, відвороти, крадіжки тощо) Всі люди з плином життя, спілкуючись з іншими людьми (а далеко не завжди оточуючі позитивно налаштовані проти індивіда), чіпляють він усілякі негативні емоції і посили: якісь побутові проблеми, заздрість, ворожість тощо.

Тобто. десь хтось позаздрив: ви машину купили, а сусід давним-давно не може нічого дозволити собі купити, і він глянув криво, щось там про себе подумав. Або ви добре живете в сім’ї, а сусідка або, можливо, ваша подруга втретє невдало вийшла заміж і розлучається, і вона іноді підсвідомо не дуже позитивно реагує на ваш сімейний благополуччя. Або ви просуваєтеся кар’єрними сходами швидко і легко, а ваші колеги “точать зуби”.

Не можна сказати, що це магічні негативні програми, це, скажімо, легкий побутовий негатив. Це умовне поняття, проте для зручнішого розуміння використовуватимемо цей термін. Такі негативні посилання не є магічно спрямованою програмою, проте здатні зіпсувати життя.

Тут велику роль грає енергетичний посил. Наприклад, та сама подружка дивиться на вашого задоволеного чоловіка, доглянутих дітей і думає: “Ось ти щаслива, а я – ні”, – і про себе десь там вона подумала – “А щоб у тебе це щастя поперек горла стало!” . І цілком можливо, що у вас у родині виникне якась суперечка, сварка тощо, залежно від того, наскільки вам “добре” побажали.
Але суттєвих змін такі побутові думки не принесуть, бо якби вони справді приносили б якісь суттєві зміни у вашому житті, людства вже давно не існувало б. Тому такий побутовий негатив він неприємний, але не більше.

Магічно спрямована конкретна програма (важкий негатив) — це ритуальний і енергетичний посил для того, щоб у людини дійсно все розладналося, негативно спрямовані на людину, з його тонкі структури (думки, емоції, бажання тощо.). Серйозна спрямована магічна програма – псування, різні прокляття, зомбування, маніпулювання, оморочки, привороти і т.д.
Тобто все, що робиться ритуально із застосуванням магії, із застосування потойбічних сил чи своїй силі, і що шкодить людині, тобто. нівелює власну людську волю. Ніхто не хоче бути хворим, правда? Тобто псування хвороби є примусовим впровадженням програми в тіло людини, зробленої проти її волі, бажання, а найчастіше і його відома.

Уявіть собі людську ауру. Вона схожа на кокон, що огортає людину з усіх боків. На цьому коконі видно деформації різного ступеня складності та форми, пробої, дірки (псування, пристріту), різні згустки негативної енергії, сутності (лярви, біси тощо).

Іноді ця гидота висить на аурі у вигляді присосок, але знаходиться ніби зверху тонких полів – у цьому випадку поразка йде на емоційному рівні, з’являються депресії, агресивна поведінка, перепади настрою, стомлюваність, занепад сил, працездатності, з’являються негативні думки.

Коли негатив проростає глибше, захоплюючи все більші ділянки поля – до вищеописаного приєднуються симптоми втрати енергії, хвороби з проявом фізично – різні захворювання та порушення фізичного тіла. І чим глибше проріс негатив у полі людини, тим сильніше прояви на фізичному плані, і ми говоримо, що “псування сильне”, “негатив серйозний” і т.д.

А тепер приставте собі, що обряд чищення примусово витягує цей негатив, що є на людині. Чищення як би зчищає з тонкого тіла людини все, що на це тіло налипло, на кшталт того, як ви чистите картоплю (приклад примітивний, але наочний): ви знімаєте шкірку, виколупує чорноту, якщо вона є, зрізаєте гниль до чистої м’якоті, підскребати дрібні чорненькі крапочки.

Чим інтенсивніше і “забійніше” ви чистите – тим більше і ретельніше здираєте гидоті. Деякі методи роблять це швидше, але з великими енергетичними втратами для пацієнта та оператора, деякі — поступово та м’яко.

Чистка є зняттям магічними способами (енергетичними або ритуальними) негативно спрямованої програми – магічної або побутового негативу.
Так, побутовий негатив теж знімається магічним чищенням. Наприклад, ми дуже часто чуємо, коли бабусі кажуть: “Дитину наврочили”. Дитина гарненька, доглянута, товстенька, йде вулицею, і якась бабуся: “Ой, та який гарненький, та який славненький!”
Приходить дитина додому і починає заходитися в істериці: наврочили. Можливо, бабуся, що воркує, не хотіла і не бажала такої для нього долі, але мимоволі навела ось такий негатив. Це, можна сказати, більше побутового негативу, але досить відчутного. Від пристріту можуть люди страждати дуже серйозно, часто виникають психологічні проблеми.

Види Негативних Програм:

Негативний вплив можна умовно поділити на 4 групи:

СГЛАЗ – це сильна негативна емоція, що спотворює нормальний перебіг життєвої сили організму. Чим сильніша негативна емоція, тим радикальніше спотворення і тим гострішим ви відчуватимете: щось змінилося, зіпсувалося всередині вас, навколо вас. Ознаки пристріту різноманітні. Загалом, «де тонко, там і рветься». Якщо, наприклад, людина схильна до підвищеного артеріального тиску, то отримавши порцію пристріту, може відчути характерні неприємні симптоми. За суб’єктивними відчуттями пристріту, як правило, проявляють себе так:

– головні болі
– запаморочення
– швидка та підвищена стомлюваність
– сонливість
– дратівливість
– застуди, нежить, кашель

Пристріт часто може бути ненавмисним. Врочити може як знайома, так і незнайома вам людина. У народі говорять «погане око», маючи на увазі людину, яка свідомо чи мимоволі може завдати пристріту. Для цього не обов’язково відчувати негативні емоції. Багато хто стикався з тим, що хтось згладжував маленьких дітей, кажучи при цьому, яка дитина гарненька, здоровенька.

В результаті, ця дитина через деякий час захворювала, ставала примхливою, втрачала сон, апетит. Найнебезпечніше в пристріті – сила емоції. У маленьких дітей біополе формується до року, тому багато батьків не показують своїх дітей стороннім, щоб вони не зіпсували пристрітом біополе. Т.к. біополя майже немає, то вистачає невеликої енергетичної дії, щоб нашкодити дитині.


Таким чином, пристріт – це часто ненавмисний енергетичний вплив, заснований на сильній емоції. Для того, щоб захиститися від пристріту, необхідно дотримуватися таких заходів:
– запалити церковну свічку перед образами, прочитати “Живі допомоги”.
– випити та вмити обличчя святою водою.

На пристріт дуже часто реагують домашні вихованці (кішки, собаки), які відчувають зміни у біополі людини. Якщо домашній вихованець став на вас не так реагувати, як раніше, варто задуматися про те, чи не наврочили вас. Таким чином, ви можете самі діагностувати та прибрати пристріт.

ПСУВАННЯ. Є більш серйозний негативний вплив, який не порівняється за своєю силою впливу з пристрітом, це псування. Псування або енвольтування – шкода завдані магічним шляхом (зла воля, що діє на елементалів або егрегорів зла шляхом заклинання, що підкріплюється магічними прийомами). Існує багато способів псування: псування на безпліддя, псування на подружжя, псування на немовлят, псування на торгівлю, псування на тварин та ін.

Саме слово “псування” походить від дієслова “псувати”, тобто пошкоджувати, погіршувати, робити з хорошого погане. Зло так псує людину: погіршує її здоров’я, стосунки з людьми. Гарні, здорові люди стають слабкими, агресивними. Псування може викликати в людині безліч хвороб. Вплив однієї людини на іншу може бути різним. Механізмів впливу дуже багато. Тут не лише використовують підручні засоби: земля, сіль, головешки, собачий послід, продукти харчування, вино, воду, а й церковні обряди: відспівування, похорон, поміни, весілля, вінчання, хрестини.
“Як продукти харчування можуть бути носіями псування?” – скажете ви. Так, можуть. Православна Церква пояснює це дією бісів.

Екстрасенси кажуть: “Предмети, як і люди, мають пам’ять”. Самі чаклуни також не ускладнюють своїх пояснень. Один чаклун, що вмів псувати весілля (він міг зробити так, що закохані починали сваритися прямо за столом), на запитання, за що таке покарання, коротко відповідав: “Диявол знайде за що”.

І справді, диявол, будучи князем нинішньої системи, легко використовує все земне проти людини. І невелика річ, щоб предмети говорили його мовою. Якщо підготовлений таким чином предмет перебуватиме у вашому будинку, він як джерело радіації стане носієм руйнівної програми.

Причини, що викликають дію псування однієї людини на іншу, різні. Часто такою причиною є заздрість. Та людина, на яку роблять псування, ні в чому не винна. Живе добре, а роблять так, щоб він жив погано. Крім того, одна людина може бути донором іншим. У цьому випадку під впливом псування він змушений поділитися здоров’ям із зовсім незнайомою йому людиною. Найчастіше для псування використовують замовлене приладдя покійників (воду після обмивання) або інші подібні хитрощі. Докладніше про це можна почитати у відповідній літературі. Причому слід відзначити головне – питання псування дуже серйозне і не таке просте у вирішенні.
Псування здатне викликати погіршення здоров’я аж до смерті.
Псування здатне викликати психічну хворобу – від невеликого розладу психіки до сильних негативних настроїв: туги, смутку, страху, злості. А це, у свою чергу, може призвести до шизофренії тощо.
Псування здатне викликати скандали в сім’ї на різному ґрунті. Наприклад, викликати ослаблення та охолодження подружнього кохання, викликати огиду одного з подружжя до іншого, викликати ворожість тощо.
Псування здатне зробити людину алкоголіком, наркоманом, ненажерою, збоченцем.
Псування здатна викликати невдачу, невдачі в житті, смугу втрат і втрат.
Псування призводить до гордині і свавілля, піднесення свого его.
Псування призводить дітей до хвороб, розумової відсталості, небажання трудитися, лінощів взагалі.
Псування призводить до ворожості та ненависті до близьких людей (друзів, батьків, дітей).
Псування призводить до хвороб худоби та неврожаю на вашій землі.
До прояву феномена псування можна віднести безліч інших явищ, які тим чи іншим чином заважають людині жити, скорочують її термін.

Від псування необхідно позбавлятися. Зняттям псування повинна займатися тільки дуже сильна з енергетики людина (цілитель, маг, ведунья, парапсихолог і під.). Рано чи пізно порчу зніматимуть, і вона повернеться до того, хто її робив.

Найчастіше для впровадження негативної інформації, тобто, кажучи народною мовою, псування використовують такі місця, як ванна, туалетна кімната, комора, кухня, особливо місце за холодильником. Найкращим способом нейтралізації дії підозрілих предметів є промивання приміщень міцним сольовим розчином з наступним обприскуванням святою водою.

ПРОКЛЯТТЯ – найбільш сильна енергетична дія, сформульована в слова магічно обґрунтована клятва, насильно нав’язана жертві, обов’язкова для виконання жертвою, що сягає корінням у порок жертви, що передається і поширюється у світі за рахунок жертви.

Найчастіше у практиці зустрічається родове прокляття, мета якого винищити весь рід цієї людини. Людина, яку зроблено дане прокляття, може підозрювати звідси, т.к. з ним різні неприємності практично не трапляються, а от члени його сім’ї дуже страждають. Нещасні випадки, безглузді смерті, інвалідності, алкоголізм, наркоманія, рак та інші напасті йдуть у родині одне за одним. Родове прокляття може бути наслідком негативних вчинків предків або цілеспрямованим впливом на них із боку з метою покарати. Особливість родового прокляття в тому, що, якщо його не усунути, воно передаватиметься за родом до нескінченності, обтяжуючись все більше і більше.

Характерні ознаки того, що друк родового прокляття несе рід:
– жінки (або чоловіки) у роді хворіють на схожі хвороби;
-по жіночій чи чоловічої лінії немає продовження роду;
-Доживаючи до певного періоду, людина в житті втрачає все
і починає все спочатку і так кілька разів. Це може бути
і багаторазовий відхід із сімей “ні з чим”, і розорення фірми,
коли це повторюється неодноразово, і постійні поневіряння:
зміна роботи, місця проживання.

Цю програму беруться знімати в повному обсязі цілителі і парапсихологи, т.к. цього потрібно дуже великий ресурс сил. Ще один вид поширеного прокляття – вінець безшлюбності.

Вінець Безшлюбності – це рідкісне родове прокляття, обумовлене або родовою заставою за весілля/союз, або борговою оплатою за приворот (рідше за багатство), яке може зачіпати не тільки жінок у зараженій гілці, а й чоловіків (і тоді цей вінець називається “кільце холостяка” “), яке стає виявленим лише з проходженням рубежу як мінімум у чотири покоління.

ВЕНЕЦЬ БЕЗБРАННЯ має певні симптоми на фізичному рівні, які виражаються не тільки в тому, що жінка або чоловік не можуть вийти заміж, а найчастіше виражаються в інших, більш серйозних симптомах, а саме:
– синдром “чорної вдови” – партнери “прокажених” помирають у шлюбі, тобто буквально ВСІ, будь-яким способом, але дихнуть як мухи, при цьому самі “прокажені” залишаються жити і укладають все новий і новий шлюбні спілки
– синдром “бомжари” – при спільному проживанні партнер, який не має родового негативу або будь-якого іншого негативу, не мав жодних передумов для подібної поведінки у родоводі або фізіології, співається, снаркоманізується і т.д. до соплів, іноді під прямим впливом “прокажених”, іноді просто на порожньому місці.
– діти у “прокажених” з’являються в результаті зґвалтування, причому це стає “традицією” сім’ї, в якій обов’язкового когось ґвалтують (або хтось ґвалтує, якщо “прокажений” володар “кільця холостяка”) і хтось після цього вагітніє , причому не важливо, чи народить цей хтось або зробить аборт, сам факт вагітності – вже погана прикмета, а якщо ще й цю вагітність вирішили зберегти, то це посилює симптоматику.
– “прокажені” ударяються в чернечі ордени або ведуть свідомий целібат, що часто супроводжується мазохістичними нахилами в періоди, коли природа починає брати своє
– у роду “прокажених” присутня регулярна смертність при пологах, бажано в прямій гілці, причому не важливо, це смертність самої породіллі або мертвонароджений плід.

зооерастія в термінології Крафт-Ебінга, тобто. не просто мати разові сексуальні зносини з тваринами, навіть якщо вони не через гроші або по п’яні, а тому що “у коня член крутіше/вівці анус хитріший” (або будь-які інші мотиви), а серйозний ступінь парафілії, коли людина не може і не бачить інших способів збудження та співжиття ні з ким, крім як з тваринами і іноді навіть доходить до весіль з оними. У таких випадках, до речі, можна одразу говорити, що це був неоплачений борг якимось низькочастотним силам за приворот.
– Іноді, але далеко не завжди, при ранніх стадіях зараження (тобто, при переході того самого рубежу в кілька поколінь), у “прокажених” (М і Ж однаково) зустрічається симптоматика у вигляді лишаїв, родимих ​​плям, облисіння, кератозу, погано виліковних чи невиліковних запалень тощо. навколо голови, створюється ілюзія, ніби справді на голові одягнений вінець.

Як ви можете помітити, ці симптоми значно серйозніші, ніж “не можу знайти мужика за смаком” або “ніхто заміж не бере”. А при врахуванні, що це повинні бути не просто разові, а симптоми, що повторюються з покоління в покоління, то як ви можете зрозуміти, трапляються такі випадки РІДКО.

Що робити, якщо вам таки “пощастило”? Потрібно перевіряти ще раз ваші здогади за допомогою діагностики тільки після можна говорити

чи зможу я зняти це чи ні.

І ще одне попередження: безкоштовної допомоги зі зняттям негативної енергії не буває. Безкоштовно від словосполучення «Біс платить». З вас можуть безкоштовно зняти пристріт, а в плату підсадити вам енергетичну сутність від іншої людини. Подумайте, перш ніж просити та брати щось безкоштовно.

Зв'язатися зі мною Ви можете за телефоном