Магия Таро

Повернення кохання

Повернення кохання часто плутають із приворотом.
Приворот це нав’язування почуттів проти волі людини, грубо кажучи промивання мозку, нав’язування своєї волі.
Повернення любові це повернення почуттів людини до вас, які були в нього раніше, але з тих чи інших причин зникли.
Цей обряд робиться, тільки в тому випадку, якщо дійсно видно, що можна що-небудь зробити і люди дійсно в майбутньому будуть разом. Буває і таке, коли не можна вже щось зробити за терміном давності (все запущено, пізно звернулися, зроблено багато помилок)

Для кожної пари підбираються окремі молитви.

Мінус у тому, що людина коли читає молитви щодо повернення партнера, не усвідомлює що крім молитов, потрібно змінювати себе і свою поведінку по відношенню до іншого партнера, адже люди просто так не розлучаються (за винятком приворотів, розсорки або псування)
Головне у поверненні любові, правильно читання молитов і дотримання всіх рекомендацій. Інакше може не подіяти або не буде ефект недовгим.

Гармонізація

Гармонізація відносин – магічна допомога в тому, щоб налагодити ваше особисте життя. Якщо є розлад через ревнощі, образи або конфлікти з іншого приводу, якщо стосунки завдають вам біль – у цих і багатьох інших ситуаціях магія допоможе.

Вам можуть бути знайомі конфлікти з приводу і без, ревнощі, терпіти які немає сил, виснажливий контроль, уразливість коханої людини або злість на вас.

А щоб усунути слідство – розрив – та відновити стосунки, треба усунути і причину. Дуже часто це упускається з уваги.

Чим більше конфліктів відбувається, тим більше негативної енергії накопичується. Це безпосередньо сприяє відповідному розвитку ситуації та у результаті – хворобливому розриву.

Так ось якщо пара раптом з якихось причин сварилася вщент… Ну, буває ж, то зірки стали раком планети проїхалися напруженими транзитами і розкотили людей об асфальт, то тещі-свекрухи втрутилися так, що планети відпочивають, то просто дурість і образи … Ну всяке буває.) Так от пару, у якої спочатку зв’язок був відносно стійкий і гармонійний, і партнери при цьому хочуть все виправити, – таку пару можна “гармонізувати” назад. Магічно, ритуально, плюс чищення мозку. І це буде працювати, і буде на благо.

Що працювати на благо не буде.
– Варіанти пар, де одній людині треба продовжувати стосунки, а другій все до лампочки.
– Варіанти пар, які давно (кілька місяців) один з одним не спілкуються, не зустрічаються, контакт не підтримують про секс взагалі мовчу. У такому разі зв’язок ослаблений, розпадається, “гармонізувати” вже нічого по суті. І якщо з якихось невідомих причин учасники такої пари все ж таки хочуть повернути все назад, але поводяться як уперті барани, то це не “гармонізація”, це інший тип практик, а який – не скажу.
– Варіанти із третім зайвим, коли йде явний обман одного партнера іншим, і цей інший нічого міняти не збирається.
Список можна продовжувати.

Окремо хочу сказати про “улюблене” – привороти. (Якими Я не займаюся!!!!) Ох вже ці привороти. Це не гармонізація стосунків жодного разу, хто б що не хотів собі фантазувати на тему. Це їх руйнування. Приворот заснований на ламанні волі приворожуваного, в залежності від сили його особистості ломка буде жорсткою, дуже жорсткою або вкрай жорсткою. Зв’язок буде притягнутий за х.. ок, нехай за вуха, вмовили, і ці вуха до вас прив’яжуть насильно. Так і будете з ними тягатись. Але не дуже довго, – приворожені не відрізняються високою тривалістю життя та його якістю. Ну, і яка в цьому гармонія?

Остуда

остуда на себе – Остуда – це ритуал любовної магії, який «остуджує» прихильність і послаблює сексуальний потяг у людини. Магія на остуду необхідна у випадках, коли людина страждає від нещасного кохання і не може самостійно від неї звільнитися, коли у вас з’являється суперник чи суперниця, настирливий шанувальник, або ви потрапили в любовну залежність від когось поганого.

«Я не їм, не сплю, квіти їй купую тоннами, вона ж на мене навіть не дивиться. А вчора, коли зателефонував, взагалі сказала, щоб дав спокій!» Тут потрібно людині зрозуміти, чому інша не відгукується на її почуття, що вона робить не так? Може, варто тимчасово відступити, створити відстань-тяжіння? Але серце нетерпляче, і его і бажання отримати кохання підштовхує людину піти і зателефонувати. Піти та спитати. Піти і отримати, загалом.) Це називається метеликовий ефект — метелики бачать, як обпалюють крила їхніх побратимів, що летять на вогонь. Але роблять те саме, знову і знову.
Остуда часто краще повернення, т.к. робота йде лише з одним об’єктом, не торкаючись нікого навколо. Повернення ж залучає людину додаткові кармічні «маршрути», т.к. це відносини двох, а карма виникає саме під час спілкування для людей. Тоді як остуда – це робота на відстані, внутрішня робота з розплутування кармічних вузлів, що зберігає гідність і гордість того, хто любить без відповіді.
Застуду можна зробити і відразу на двох, щоб охолодження почуттів відбувалося одночасно. Наприклад, ваш чоловік чи дружина захопилися кимось, хто теж виявляє романтичний інтерес до вашої другої половини. Магія може остудити, зупинити цей енергетичний зв’язок, не давши цим відносинам розвиватися далі. Але станеться це природним чином, без драм, якби вони просто втратили інтерес один до одного.
Але! Магія на остуду (як і будь-яка магія) повинна застосовуватися на благо, а не для руйнування союзу людей, які по-справжньому люблять одне одного. Саме тому, перш ніж замовити у мага ритуал остуди, подумайте, кому її все-таки зробити: собі чи

Не бійтеся самотності. Не бійтеся свободи. Не чіпляйтесь за людей. Чи не обпалюйте крила. Здійснюйте добрі справи, чекайте на свою Долю. І все прийде свого часу.

Залучення кохання

Суть такої магічної роботи зводиться до того, що коригується життя людини. На зміну зазнає доля, а також частково змінюється енергетика.

Зміна долі призводить до того, що підвищується ймовірність зустріти на своєму життєвому шляху людину, яка підійде для любовних відносин максимально, з якою можливий гармонійний союз без якихось проблем: без суперниці, яка намагається забрати вашого коханого, без матеріальних складнощів, що роблять стосунки більш важкими, без родичів чи друзів, які намагаються засунути ніс куди годі й завалюють «розумними» порадами. Загалом, магія допомагає залучити другу половину, знайти любов у відносинах.

А корекція біополя дозволяє посилити ауру кохання, сексуальність і привабливість в очах протилежної статі, в тому числі і в очах вашого потенційного коханого.

Ритуал залучення любові діє не на якийсь конкретний об’єкт. Точніше, дія йде зовні, але від самої ведучі чи людини, до якої ведуня приваблює любов.

Подібні ритуали можна проводити не тільки для залучення любові до дівчини, але і щоб привернути любов до молодої людини. Я беру за основи молитви або рунні стави. До кожного випадку береться індивідуальний підхід. людина зустрічаю свою другу половинку.

Зв'язатися зі мною Ви можете за телефоном